درباره ما – دفتر وکالت شاهین قیصری

بیوگرافی

اینجانب شاهین قیصری، وکیل پایه یک دادگستری دارای شماره پروانه وکالت 13799 از کانون وکلای دادگستری مرکز با محل اشتغال تهران میباشم.
اینجانب دارای سابقه 12 سال کار وکالت در عرصه های مختلف اعم از حقوقی، کیفری، خانوادگی، ملکی و... میباشم و در این 12 سال وکیل و مشاور حقوقی بسیاری از شرکت های خصوصی و نیمه خصوصی بوده ام. بنده همواره تابع قسم نامه ای که در هنگام اشتغال به این شغل به نام خداوند متعال اتیان نموده ام و شرافت خود را وثیقه آن قرار داده بوده ام.پروانه وکالت

توانایی ما

 • حقوقی90%
 • کیفری100%
 • خانوادگی100%
 • ملکی80%
 • موارد دیگر80%

شایع ترین دعاوی حقوقی مطالبه وجه و طلب، مطالبه چک و سفته، مطالبه خسارت و... میباشد که در دعاوی به ارزش بالای 200 میلیون ریال با مراجعه به دفاتر خدمات قضایی به دادگاه حقوقی ارجاع میگردد و در دعاوی به ارزش پایین تر از 200 میلیون ریال با طرح دعوی در شورای حل اختلاف انجام میشود. این دفتر حقوقی با بکارگیری تجربه بالا و دانش لازم اعتماد شما در احقاق حق را جلب خواهد نمود و تا پایان مسیر پرونده، همراه شما خواهد بود.

شایع ترین دعاوی کیفری کلاهبرداری، خیانت در امانت، جعل، ضرب و جرح عمدی، ترک انفاق و... میباشد که با طرح شکایت در دادسرای محل وقوع جرم اقامه و پیگیری میشود. این دفتر حقوقی با تجربه بالا در طرح شکایت کیفری و پیگیری آن از ناحیه شاکی و دفاع از متهمان که به ناحق در معرض اتهام میباشند، ضامن موفقیت شما در پرونده های کیفری خواهد بود.

شایع ترین پرونده های خانوادگی طلاق توافقی و یکطرفه، مطالبه مهریه و نفقه، استرداد جهیزیه و شکایت ترک انفاق میباشد. این دفتر حقوقی در ابتدا امر، سعی در صلح و سازش میکند و در صورت عدم توافق مبادرت به طرح دعاوی فوق، وسیله خواهان و دفاع از خوانده وفق قوانین خوانده جدید خواهد نمود تا بدین وسیله احقاق حق در مراجع قضایی حاصل گردد.

شایع ترین دعاوی ملکی الزام به تنظیم سند، دعاوی مربوط به قرارداد های مشارکت در ساخت و دعاوی موجر و مستاجرین و... میباشد. این دعاوی با طرح دادخواست در دفتر خدمات قضایی شروع و با ارجاع به دادگاه حقوقی پیگیری میگردد. این دفتر با دانش لازم و سابقه پرونده های متعدد، این امید را می دهد که موکلین در اسرع وقت و با طرح صحیح خواسته به نتیجه مطلوب رسیده و احقاق حق گردد.

دعاوی به طرفیت دستگاه های دولتی در دیوان عدالت مطرح میگردد که شامل دعاوی استخدامی و ابطال را موات ... میباشد. این دفتر با دانش لازم، شما را در احقاق حق این دعاوی یاری رسانده و این نوید می دهد که به نحو مطلوب از شما در مقابل اقدامات غیر قانونی دستگاه های دولتی حمایت نماید.

12

سال


سال های فعالیت ما در عرصه وکالت برای خدمت به مردم
600

پرونده


پرونده های وکالتی که از آغاز روی آن ها کار شده است
10

شهر


شهرهایی که برای انجام کار موکلین به آنجا رجوع شده است
100

محکمه


محاکم دادگستری که پرونده موکلین در آنجا، در جریان بوده است

مراحل کار

در زیر روند کار از ابتدا بطور مختصر توضیح داده شده است
 • همزمان با حضور در دفترمشاوره حقوقی

  مراجعه کنندگان در ابتدا ورود به دفتر وکالت فرم مخصوص را پر نموده و مختصری از علت مراجعه و موضوع مشاوره خود به تحریر درآورده و پس از آن به اتاق مخصوص مشاوره راهنمایی میگردند و با وکیل پایه یک دادگستری ما صحبت می کنند.
 • با تعیین وقت قبلی یا پس مشاورهتنظیم قرارداد

  مراجعه کننده پس از مشاوره و ارائه راهکارهای حقوقی اگر تمایل به انعقاد قرارداد و انجام امور حقوقی به وسیله وکلای این دفتر پیدا کند، میتواند قرارداد وکالت را با تعیین حق الوکاله توافقی منعقد کند.
 • انعقاد قرارداد و اخذ وکالت در اسرع وقتاجرای کار وکالت

  با توجه به موضوع پرونده، راهکارهای قانونی آن پیدا شده و آنچه که به مصلحت موکل میباشد انجام داده شود تا بدین وسیله احقاق حق شود.
دفتر وکالت شاهین قیصری
مشاوره حقوقی رایگان
دفتر وکالت ما با وجود وکیل پایه یک دادگستری و تجربه فراوان در عرصه حقوقی، کیفری، خانوادگی و ملکی میتواند به عنوان مشاور حقوقی در کنار شما عزیزان باشد. شما در کنار ما میتوانید از مشاوره رایگان و حق الوکاله شرایطی بهرمند شوید. مشاوره در این دفتر وکالت رایگان بوده، و شما عزیزان میتوانید بصورت تلفنی و آنلاین از وکیل پایه یک دادگستری ما، آقای شاهین قیصری مشاوره بگیرید. جهت مشاوره حضوری تماس گرفته و نوبت خود را رزرو نمایید. پس با ما تماس بگیرید ...
دفتر وکالت شاهین قیصری
دفتر وکالت شاهین قیصری
دفتر وکالت شاهین قیصری