وکیل تهران | وکیل خوب تهران | تهران وکیل | وکیل معتبر

برای پرونده هایی همچون زمین خواری، بهترین وکیل تهران را می توان معرفی کرد تا حداقل با گرفتن او به عنوان مشاور حقوقی سرتان کلاه نرود. وکیل ما میتواند بهترین گزینه برای شما عزیزان باشد.

یکی از کلاهبرداری هایی که دیگر آن قدر تکراری شده که به روشی سنتی و پر از قربانی تبدیل شده است، پرونده هایی است که در مورد موضوع زمین خواری و موارد مشابه اشاره دارد. زمین خواری یعنی این که افرادی بدون آن که استحقاقش را داشته باشند در یک محوطه تصرف غیر قانونی داشته و به بهره برداری از زمین بپردازند. مثلاً ساخت و ساز های بدون مجوز در حاشیه رود ها برای کسب در آمد، توریست و مسافر. در اغلب این زمین خواری ها باید با گرفتن بهترین وکیل آقا که در سازمان خاص دولتی نفوذ دارند و با پرداخت رشوه ملک را در اختیار گرفته اند، اقداماتی را علیه ان ها انجام داد.

هرگاه از تقصیر وکیل خساراتی به موکل متوجه شود که وکیل مسبب آن باشد، مسئول خواهد بود، وکیل می بایست در تصرفات و اقدامات خود مصلحت موکل را مراعات نموده و از اختیارات داده شده تجاوز نکند، آنچه را به جای موکل خود دریافت می کند به او رد کند، در صورتیکه برای انجام امری دو یا چند وکیل معین شده باشد هیچ نمی تواند بدون دیگری و یا دیگران در امری دخالت نماید و اگر وکیل، وکالت در توکیل نداشته باشد نمی تواند انجام امری را به دیگری واگذار کند.

وکالت به 2 دسته تقسیم می‌شود: مطلق و مقید.
1- منظور از وکالت مطلق این است که شخصی را برای تمامی امور وکیل کنند و این وکالت شامل امور اداری و مالی موکل می‌شود، مثل فروش یا خرید یا پرداخت هزینه خانواده. بنابراین در این قسم اعمال، وکیل نیاز به اجازه موکل ندارد.
2- وکالت مقید نیز به این معنی است که مورد وکالت مشخص و معین است و وکیل باید فقط در همان مورد معین، عمل کند، مثل خرید خانه یا فروش ماشین.

یک وکیل می تواند تمام انواع مسائل حقوقی از تهیه پیش نویس گرفته یا اینکه کسی ادعای ثبت اختراع داشته باشد، انجام دهد ویا به دفاع از مردم در برابر اتهامات جنایی بپردازد. وکلای واجد شرایط باید دوره درس قانون دیده باشند  و معنی دیگر وکیل، البته به معنی قانوندان است.دانلود مطلب:
لینک کوتاه مطلب: https://vakilp1.com/?p=4040

ما را در تلگرام دنبال کنید

دفتر وکالت شاهین قیصری

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارید

avatar
wpDiscuz
دفتر وکالت شاهین قیصری
مشاوره حقوقی رایگان
دفتر وکالت ما با وجود وکیل پایه یک دادگستری و تجربه فراوان در عرصه حقوقی، کیفری، خانوادگی و ملکی میتواند به عنوان مشاور حقوقی در کنار شما عزیزان باشد. شما در کنار ما میتوانید از مشاوره رایگان و حق الوکاله شرایطی بهرمند شوید. مشاوره در این دفتر وکالت رایگان بوده، و شما عزیزان میتوانید بصورت تلفنی و آنلاین از وکیل پایه یک دادگستری ما، آقای شاهین قیصری مشاوره بگیرید. جهت مشاوره حضوری تماس گرفته و نوبت خود را رزرو نمایید. پس با ما تماس بگیرید ...
دفتر وکالت شاهین قیصری
دفتر وکالت شاهین قیصری
دفتر وکالت شاهین قیصری