قوانین سایت – دفتر وکالت شاهین قیصری

1 با مشخصات صحیح اقدام به عضویت در سایت نمایید. این مشخصات شامل نام، ایمیل و... میباشد. زیرا برای مشاوره با وکلا نیازمند اطلاعات درست میباشید.


2 از نام های مستعار و همانند نام های مدیریتی و وکالتی بدون اجازه مدیر سایت استفاده نفرمایید.


3 از رمز عبور های مناسب برای عضویت در سایت استفاده نمایید. (برای جلوگیری از سوء استفاده احتمالی توسط بعضی افراد)

1 لطفاً در این بخش فقط سوالات حقوقی و مربوط به مشکل حقوقی خود را بیان فرمایید. از پرسیدن سوالات کلی و زمان گیر خودداری کنید.


2 از پرسش های مکرر با چند مرورگر و آی پی خودداری کنید، در صورت آفلاین بودن پشتیبانی در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ را دریافت خواهید کرد و برای مشاهده پاسخ باید دوباره به سایت مراجعه نمایید.


3 جهت دریافت پاسخ هایی که از جانب پشتیبانی برای شما ارسال میشود، بهتر است ایمیل خود را در کادر مربوطه وارد کرده یا عضو سایت شوید.


4 اگر نیاز به یک مشاوره سریع تر و بهتر دارید می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و مستقیم با وکیل ما صحبت کنید.

1 از دیدگاه ها و مطالب تبلیغ گونه و جهت دار جهت ارسال در بخش نظرات مطالب سایت خودداری کنید.


2 از توهین و افطرا در دیدگاه های خود پرهیز کنید، چرا که اینگونه دیدگاه ها تایید نخواهند شد.


3 از پرسش سوال در بخش دیدگاه مطالب سایت پرهیز کنید. سوالات خود را در بخش مشاوره آنلاین مطرح کنید، تا توسط بهترین وکیل پایه یک دادگستری ما جواب داده شود.

دفتر وکالت شاهین قیصری
مشاوره حقوقی رایگان
دفتر وکالت ما با وجود وکیل پایه یک دادگستری و تجربه فراوان در عرصه حقوقی، کیفری، خانوادگی و ملکی میتواند به عنوان مشاور حقوقی در کنار شما عزیزان باشد. شما در کنار ما میتوانید از مشاوره رایگان و حق الوکاله شرایطی بهرمند شوید. مشاوره در این دفتر وکالت رایگان بوده، و شما عزیزان میتوانید بصورت تلفنی و آنلاین از وکیل پایه یک دادگستری ما، آقای شاهین قیصری مشاوره بگیرید. جهت مشاوره حضوری تماس گرفته و نوبت خود را رزرو نمایید. پس با ما تماس بگیرید ...
دفتر وکالت شاهین قیصری
دفتر وکالت شاهین قیصری
دفتر وکالت شاهین قیصری